אודות האקדמיה – סוד הקסם של מרקר טריינינג

את האקדמיה לאילוף – "מרקר טריינינג" הקמנו בשנת 2011 במטרה לשנות את דרך האילוף ואופן גידול הכלבים בישראל כך שהדרך תתבסס על מדע והומאניות, דרך זו התגלתה כיעילה יותר מגישות האילוף האחרות שאינן הומאניות וכוללות מתן חיזוקים שליליים שפוגעים בגופו ונפשו של הכלב.

המטרה של האקדמיה היא לחנך ולגדל את הכלבים בצורה הטובה, ההומאנית והיעילה ביותר כך שיהיה ניתן להוציא את הטוב שבכלב, לשמור ולטפח את שמחת חייו ולקרב בינו ובין בעליו דרך העבודה שלנו מתייחסת לנקודת המבט של הכלב על העולם וטכניקות העבודה, השיטות השונות ואופן ההתמודדות עם בעיות מתבססות על כבוד ואמון.

האקדמיה שלנו מכשירה סטודנטים ששואפים להפוך למאלפים ומטפלים התנהגותיים של כלבים בדרך חדישה ומקבלת ואנו מקווים שהשיטות השגויות שפוגעות בכלבים ייעלמו מהעולם.

הקורסים והסדנאות שהאקדמיה מציעה הינם:

* קורס אילוף כלבים

* קורס פחדים ותוקפנות (מיועד לבוגרי האקדמיה)

* סמינרים בינלאומיים

* סדנאות לאוהבי כלבים שמעוניינים להעשיר את הידע בתחום מרתק וקרוב לליבם

במסגרת הלימודים רוכשים הסטודנטים ידע נרחב, מקבלים ליווי מקצועי, עוברים הדרכות, רוכשים כלים פרקטיים, מתנסים במסגרת סימולציות, פוגשים מאלפים מובילים מחו"ל, משתתפים בסמינרים, מוזמנים לקחת חלק במגוון הרצאות וסדנאות ויכולים לפנות אל המרצים גם לאחר סיום הקורס ולקבל תמיכה מלאה. עם סיום הקורס יכולים המשתתפים להשתלב במהירות בשוק העבודה ולצבור ותק, ביטחון וניסיון.